Osvětlení pro domácnost                  

LED žárovky zažívají v posledních letech velký "boom". Díky svým vlastnostem se stávají velmi oblíbeným osvětlením v domácnostech. V LED osvětlení ovšem můžeme najít nemalé rozdíly v pořizovacích cenách a rozdíl? Ten častokrát na první pohled vidět není. A zde je kámen úrazu.  


Není tak těžké narazit na situaci kdy jsou všechna světla rozsvícená a přesto jako by byla tma. Tento efekt nejčastěji způsobuje nekvalitní LED žárovka se špatnou volbou teploty světla a nízká hodnota Ra (věrohodnost barev). Dalším velkým problémem nekvalitních LED žárovek je problíkávání světla, které není okem zřetelné a nenávratně poškozuje zrak.


Výběrem kvalitního LED osvětlení budete chránit svůj zrak a také své finance. Novinkou pro LED žárovky LEDON je takzvaný "double-click", která poskytuje možnost volit intenzitu světla. Díky funkci double-click každý lustr, lampa, světlo, ... nabídne dostatek světla pro čtení, práci, ... ale také mírnější světlo pro večerní ve dvou. 

Rakouská značka LEDON patří mezi inovátory a lídry na trhu LED žárovek a LED osvětlení. Nabízí široký sortiment vysoce kvalitních LED žárovek. LEDON se snaží uchránit vaše zdraví a finance správným výběrem kvalitní LED žárovky.

Kompletní sortiment značky LEDON naleznete na www.ledon-lamp.com