Reference

Je za námi více než 2000 provedených instalací a spokojených zákazníků. Na instalovanou technologii a svoji práci jsme náležitě hrdí. 

Naše zkušenosti rádi uplatníme také při instalaci Vašeho tepelného čerpadla.


Tepelné čerpadlo vzduch-voda KRONOTERM

Typ: ADAPT 0416

Místo : Rodinný dům Mosty u Jablunkova

Topný výkon: 14 kW

"Se synem jsme se rozhodovali podle parametrů naměřených nezávislou zkušebnou. Vybrali jsme a potvrzujeme, že volba byla správná.  Tepelné čerpadlo pracuje bez problémů, není slyšet, i když je v provozu. Moji známí, kteří mají tepelná čerpadla jiných značek, při návštěvě jen nevěřícně kroutí hlavou". 

R.P. - Mosty
Tepelné čerpadlo vzduch-voda OCHSNER

Typ: AIR BASIC 416C

Místo : Rodinný dům Tábor

Topný výkon: 13 kW

"Při svých pracovních povinnostech často pobývám v Rakousku. Tepelná čerpadla Ochsner tam mají, díky své kvalitě, velice dobrou pověst. Proto jsem pro svůj dům volil stejného dodavatele. Demontáž starého kotle a instalace nového zařízení proběhla bez problému. Tepelné čerpadlo je tiché a dostatečně výkonné".

J.P. - TáborTepelné čerpadlo vzduch-voda OCHSNER 

Typ: MILLENIUM AIR 29C

Místo : Vila Frýdlant nad Ostravicí

Topný výkon: 27 kW 

"Instalace proběhla bez zádrhelů, vše bylo provedeno dle dohody. Venkovní jednotka je velmi tichá. Tepelné čerpadlo pracuje s vysokou účinností i při teplotách hluboko pod bodem mrazu. Díky dobrým zkušenostem a profesionální práci jsme se rozhodli pro další tepelné čerpadlo od stejného dodavatele".

R.M. - Frýdlant n/O
Tepelné čerpadlo vzduch-voda OCHSNER

Typ: MILLENIUM AIR 11C

Místo : Rodinný dům Liberec

Topný výkon: 9 kW

"Tichý stroj,  v provozu již několik sezón, podle očekávání bez problémů.  Pracuji v oboru Automotive, takže jsem měl jasné požadavky na kvalitu. Pokud bych si vybíral znovu, volil bych stejného dodavatele".

J.M. - Liberec