Pro montážní firmy

Staňte se naším partnerem a tvořte společně s námi komfortní prostory s tepelnými čerpadly

Jste montážní firma nebo instalatér? Pak se přidejte k nám a staňte se součástí světa dodávek a instalací kvalitních tepelných čerpadel. Jsme Premium Power s.r.o., specialisté na tepelná čerpadla nabízející kvalitní zařízení renomovaných evropských výrobců.

Na trhu fungujeme již 15 let, během kterých jsme nasbírali mnoho zkušeností. A právě hledáme instalatéry a montážní firmy pro vzájemnou spolupráci.

Realizovali jsme více než 2 000 úspěšných instalací s širokým rozsahem topného výkonu. Od 2 kW do 1 900 kW. Buďte to právě vy, kdo se bude společně s námi podílet na příští úspěšné realizaci. 

Proč pracovat s naší společností Premium Power?

  • Stanete se součástí stabilní společnosti, která se zabývá tepelnými čerpadly, jejich dodávkami, montážemi a servisem již 15 let.
  • Jsme specialisté na tepelná čerpadla. Nabízíme pouze vybraná zařízení od renomovaných a osvědčených evropských dodavatelů. Budete pracovat s kvalitními zařízeními, která se vyznačují perfektními vlastnostmi a komfortní snadnou montáží.
  • Poskytneme vám komplexní zaškolení - se vším vás seznámíme do nejmenších detailů. Společností, tepelnými čerpadly, ostatním zařízením a montáží.
  • Stále budeme stát při vás. Staneme se vaší oporou nejen v průběhu zaučení, ale i během instalací. Plnou podporu od nás dostanete během každé realizace.


Budete se podílet na rychlém a individuálním servisu všem zákazníkům. Naše navržené řešení nainstalujete a uvedete do provozu. Tím splníte klientům sen o dokonalém komfortním prostoru, kde se budou cítit skvěle a bezpečně.

Pracujte s vybranou evropskou kvalitou

Zákazníkům dodáváme kvalitní tepelná čerpadla pouze od evropských výrobců. Budete instalovat vybraná zařízení přímo na míru potřebám a možnostem zákazníka.

Během instalací se setkáte s různými typy tepelných čerpadel a zařízení od značek OCSHNER a KRONOTERM. S tepelnými čerpadly OCHSNER budete zapojovat prvotřídní kvalitu tradičního rakouského výrobce, která splní i ty největší nároky vybraných zákazníků. Budete-li instalovat tepelná čerpadla značky KRONOTERM, slovinského výrobce s více než 25 lety zkušeností na trhu tepelných čerpadel, pak budete pracovat se zařízeními, která vynikají perfektním poměrem mezi výkonem a cenou

Prohlédnout zařízení, která budete instalovat

Není nad komfortní, kvalitní a rychlou dodávku

A právě ta bude na vás. Pro naše zákazníky se vždy snažíme udělat maximum k jejich plné spokojenosti. Vybrané zařízení dodáme k zákazníkovi, kde ho nainstalujeme a uvedeme do provozu. Na závěr, během finálního nastavení zařízení, zákazníky seznámíme s obsluhou a všemi důležitými informacemi. Každá realizace, která bude probíhat, je jiná. Záleží na tom, jaké zařízení budete právě instalovat, ale i na prostředí. Níže se můžete seznámit s vybranými úkony, které budete standardně provádět:

  • Propojování venkovních a vnitřních jednotek pomocí potrubí, včetně izolace a kotvení.
  • Připevnění venkovních a vnitřních jednotek na připravený základ a připojení na topný systém.
  • Montáž a instalaci samostatných zásobníků na teplou vodu, včetně izolace.
  • Elektro propojení venkovní a vnitřní jednotky s ukotvením, připojením k podružnému elektrorozvaděči, připojením čidel a dalších ovládacích prvků.
  • Spuštění tepelného čerpadla a nastavení všech parametrů pro optimální provoz. Zároveň provedete topnou zkoušku. Na závěr zaškolíte obsluhu a předáte veškerou dokumentaci.

Staňte se součástí světa kvalitních dodávek a instalací moderních tepelných čerpadel. Možná čekáme právě na vás.

Napište nám ještě dnes, rádi se vám ozveme!

Staňte se montážním partnerem společnosti Premium Power s.r.o.

Jsme společnost specializující se na tepelná čerpadla a jejich instalace. Jste-li instalatér či montážní firma a máte zájem o spolupráci, pak se nám ozvěte ještě dnes.